Kurs smoveyCOACH 24-25.05.2015 AWF Kraków

Nachrichtenteil_als_Anhang (1) Nachrichtenteil_als_Anhang (2)Już niedługo smoveyTEAM Polska poszerzy się o kolejną grupę trenerów a zarazem innowatorów w zakresie fitnessu.

W dniach od 24.05 – 25.05.2015 krakowski AWF będzie gospodarzem kursu smoveyCOACH ( Kraków, Jana Pawła 78). Dwa dni spędzone pod okiem austriackiej trenerki Riki Hormann będą wypełnione intensywnym szkoleniem. Ta absolutna nowość w Polsce zdobywa coraz więcej zwolenników zarówno wśród użytkowników jak i trenerów. Uniwersalność zastosowania VIBROSWING SYSTEMU daje niezwykle szeroką gamę możliwości zastosowania w pracy z klientem.

smovey® to prowadzenie treningów z grupami bez ograniczeń wieku, począwszy od dzieci przedszkolnych do grup seniorów. Nie można zapomnieć o rehabilitacyjnym aspekcie ćwiczeń ze smovey®. Rekomendacje doświadczonych lekarzy austriackich: prof. H. Tilschera – ortopedy oraz dr D. Volc – neurologa, kierunkują tematykę zastosowania smovey również w stronę rehabilitacji /http://www.vitaspot.pl/smovey/#header5

Ale to wciąż nie wszystko…
Tworzenie programów treningowych smovey FAMILY, smovey BRAIN, smovey OFFICE to kolejna zaleta pozwalająca na wielokierunkość użytkowania pierścieni wibracyjnych czyli smovey®. Trening na sali, w plenerze  ale i  w wodzie  czyli  trening niezależnie od warunków.

Na czy polega innowacyjność smovey® ?   To zasługa wibracji powstających podczas ćwiczeń, dzięki nim angażujemy  dużo większe partie mięśni. Aktywizacja układu limfatycznego jest kolejnym benefitem ćwiczeń ze smovey®. Oczywiśćie trzeba by tu wymienić jeszcze wiele, wiele innych ale o tym dowiecie się na kursie.

Są jeszcze ostatnie miejsca, zapraszam.